Afyon Lazer

3D Fiber Lazer

3D Fiber Lazer Markalama

3D fiber marklama lazeri sayesinde yuvarlak yada kavisli yüzeylerde yüksek baskı kalitesi almanızı sağlayacak son teknoloji lazer teknolojimiz ile tanışmak ister misiniz ?

Markalama sektorünün büyük ihtiyaç duyduğu düz olmayan obje yada metaryelleri markalama sorununu bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Normal fiber markalama cihazlarından farklı olarak 3D Galvo sayesinde yükselik yada eğim farkı olmadan ürünlerinizi markalamayabilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz

3D Fiber Lazer Markalama

Üstün kalitesi ile sektörde en çok kullanılan fiber lazer markalama ürünleri Afyon Lazer tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Fiber lazerler, yüksek hassasiyetle yüksek hızda temassız bir işlem ile kalıcı işaretler üretmenizi sağlar. Lazer markalama makinaları sarf malzemesi gerektirmez ve markalar bilgisayar sayesinde güzel tasarımlar üretebilir. Çelik, altın, gümüş, seramik, led, plastik, metal, slikon, kauçuk, ve benzeri çeşitli malzemeleri işaretlemek için kullanılır. Fiber lazer kazıma işlemi yüzeyseldir. Gravür lazer makinaları daha derin seviyelerde kazıma işlemi yapmaktadır.

Fiber lazer markalama sistemi sayesinde ürünlerin üzerine barkod, seri numarası, logo, vardiya numarası, tarih gibi bilgileri kodlayabileceğiniz yada markalama yapabileceğiniz bir cihazdır.

Otomotiv sanayisinde, Medikal Sanayisinde ve Yapı sektörlerinin vazgeçilmez ürünü olan Fiber Lazer Markalama cihazları işinizi ve ürün takibini kolaylaştırır.

Otomotiv sektöründe balata, piston ve piston kolu, hava filtresi, yakıt filtresi, rot başı, rot kolu, motor gömleği, motor bloğu, disk, jant, valf, kasnak, krank mili, eksantrik mili, kam mili, enjeksiyon pompası, enjektör, buji, yağ pompası, yakıt pompası, marş motoru, fren merkezi, amortisör, yay, dişli, lift, akü ve sayamadığımız çok daha fazla ürüne fiber lazer markalama cihazları ile markalama yaparak ürünlerinizi uzun yıllar takip edebilirsiniz.

  • 24 Ay Garanti
  • Ürünlerimizde Kurulum ve Detaylı Eğitim Ücretsiz
  • Uzaktan 7/24 Teknik Servis Hizmeti
  • 10 Yıl Yedek Parça Tedarik Garantisi
  • Garanti Uzatma Seçeneği
  • Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit Avantajı

3D Fiber Lazer Markalama Makinesi fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al !

Formu doldur hemen seni arayalım...