Afyon Lazer

CO2 Fiber Lazer

CO2 Fiber Lazer

Karbondioksit (CO2) Lazer makineleri ile kesim, kazıma ve markalama işlemleri yapabilirsiniz.

Co2 Lazer kesim makinaları endüstriyel üretimde, küçük işletmelerde ve tekstil ve ahşap sektörü olmak üzere bir çok alanda kullanılır. Lazer ışınları malzemeyi yakarak kesim, kazıma ve markalama işlemi yapmaktadır.

CO2 lazer ile pleksi, ahşap, plastik, kumaş, kağıt, karton, MDF, kontraplak vb. malzemelere işlem yapabilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz

CO2 Lazer Kesim

Üstün kalitesi ile sektörde en çok kullanılan fiber ve CO2 lazer markalama ürünleri Afyon Lazer tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

CO2 lazerler, yüksek hassasiyetle yüksek hızda temassız bir işlem ile çok katmanlı ürünleri bile kolayca kesmenize yardımcı olur. CO2 lazer makinaları sarf malzemesi gerektirmez ve tasarımlar bilgisayar sayesinde üretebilir. Karbondioksit lazerler üzerinde bulunan karbon tüpleri sayesinde hassas kesimler yapabilmektedir. Fiber lazer ise sadece markalama ve kazıma işlemi yaptığından yüzeyseldir. CO2 lazer ile hem markalama hemde kesim imkanına sahip olursunuz. Gravür lazer makinaları daha derin seviyelerde kazıma işlemi yapmaktadır.

Lazer kesim makineleri, kullandığı endüstriyel kontrol sistemi, garantili cam lazer tüpleri ve kaliteli donanımıyla yüksek güç, hız ve hassasiyet performansı sunar.

CO2 lazer, elektrikle simüle edilen karbondioksit gazı karışımına dayalı gaz lazerlerdir. 10.6 mikrometre dalga boyuna sahip olan bu tip ağırlıklı olarak metal olmayan malzemeler ve çoğu plastik tipinde çalışmaya uygundur. CO2 lazerler yüksek verimliliğe sahip olup çok iyi ışın kalitesine sahiptir. Bu sebeple en yaygın olarak kullanılan lazer tipidir.

CO2 Lazer Makinaları en çok süs eşyası, ahşap ve mobilya sektörü, tekstil sektörü, matbaa sektörleri tarafından kullanılmaktadır. 

  • 24 Ay Garanti
  • Ürünlerimizde Kurulum ve Detaylı Eğitim Ücretsiz
  • Uzaktan 7/24 Teknik Servis Hizmeti
  • 10 Yıl Yedek Parça Tedarik Garantisi
  • Garanti Uzatma Seçeneği
  • Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit Avantajı

CO2 Lazer Markalama ve Kesim Makinesi fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldur hemen seni arayalım