Afyon Lazer

Hakkımızda

Firmamız fiber lazer markalama, lazer kesim makinaları konusunda sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. Sizlere daha iyi hizmet vermek için kurulmuş firmamız, güçlü makinaları hizmetinize sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız satışlarıyla her geçen yeni bir müşteri noktası kazanıp, referanslarını her geçen gün yenisini eklemektedir. İş yerimiz Afyonkarahisar ilinde olup, 120 metre karelik bir alana sahiptir.

İŞİMİZDE EN İYİ OLMAK İÇİN SÜREKLİ ARAŞTIRIYORUZ..

Lazer teknolojileri, ekipmanları, kullanım alanları konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunların müşterilerimize faydaları konusunda bilgilendirmeye çalışıyoruz.

İŞİMİZİ GERÇEKTEN SEVEREK YAPIYORUZ.

“Başarmak” belki de tek sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Afyon Lazer firmasındaki herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

VİZYONUMUZ

Yaptığımız çalışmalarla müşterimize en güçlü ve en uygun fiyatta makinaları sunmak ve bunun için spesifik alanlarda çalışmalarımızla evrensel hizmet vermeyi amaçlarken; makine üretiminden fazlasını vaat eden güvenilir, kaliteli ve saygın bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Makinelerimizi garantili olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderim yaparken aynı zamanda yurt dışı ülkelerine de ihraç yapıyoruz. Yurt içi kurulum ve teknik destek konusunda kesintisiz destek vermekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

  • Yenilikçi
  • Kaliteli
  • Müşteri odaklı