Afyon Lazer

Kabin Tipi Fiber Lazer

Kabin Tipi Fiber Lazer

Bilgisayar sistemi makine üzerindedir. Bu sayede fabrika tarafından belirlenen optimum özellikteki sistem işlerinizde aksama ve yavaşlama olmadan en verimli şekildi çalışmanızı sağlar. USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir, daha sonra kendi dosya formatında çalışma hızı ve gücünde kayıt edilen dosyayı tekrar seçerek çalışabilirsiniz.

LCD  ekran ile lazer kesim makinesi,  Kolay kullanım için seri çalışma, sistemi açma, sistemi kapamak için kullanıcı kontrol paneline sahiptir.  Kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Ayrıca projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz. Sistem üzerinde bulunan kule sinyal olası arıza durumlarını size haber verecektir.

Diğer ürünlerimiz

Kabin Tipi Fiber Lazer Markalama

Üstün kalitesi ile sektörde en çok kullanılan fiber lazer markalama ürünleri Afyon Lazer tarafından hizmetinize sunulmaktadır.a

Fiber lazerler, yüksek hassasiyetle yüksek hızda temassız bir işlem ile kalıcı işaretler üretmenizi sağlar. Lazer markalama makinaları sarf malzemesi gerektirmez ve markalar bilgisayar sayesinde güzel tasarımlar üretebilir. Çelik, altın, gümüş, seramik, led, plastik, metal, slikon, kauçuk, ve benzeri çeşitli malzemeleri işaretlemek için kullanılır. Fiber lazer kazıma işlemi yüzeyseldir. Gravür lazer makinaları daha derin seviyelerde kazıma işlemi yapmaktadır.

Fiber lazer markalama sistemi sayesinde ürünlerin üzerine barkod, seri numarası, logo, vardiya numarası, tarih gibi bilgileri kodlayabileceğiniz yada markalama yapabileceğiniz bir cihazdır.

Otomotiv sanayisinde, Medikal Sanayisinde ve Yapı sektörlerinin vazgeçilmez ürünü olan Fiber Lazer Markalama cihazları işinizi ve ürün takibini kolaylaştırır.

Otomotiv sektöründe balata, piston ve piston kolu, hava filtresi, yakıt filtresi, rot başı, rot kolu, motor gömleği, motor bloğu, disk, jant, valf, kasnak, krank mili, eksantrik mili, kam mili, enjeksiyon pompası, enjektör, buji, yağ pompası, yakıt pompası, marş motoru, fren merkezi, amortisör, yay, dişli, lift, akü ve sayamadığımız çok daha fazla ürüne fiber lazer markalama cihazları ile markalama yaparak ürünlerinizi uzun yıllar takip edebilirsiniz.

  • 24 Ay Garanti
  • Ürünlerimizde Kurulum ve Detaylı Eğitim Ücretsiz
  • Uzaktan 7/24 Teknik Servis Hizmeti
  • 10 Yıl Yedek Parça Tedarik Garantisi
  • Garanti Uzatma Seçeneği
  • Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit Avantajı

Kabin Tipi Fiber Lazer Markalama Makinesi fiyatı için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldur hemen seni arayalım