Afyon Lazer

Masalı Tip Fiber Lazer

Masalı Tip Fiber Lazer Markalama

Masa tipi fiber lazerler daha endustriyel kullanim için ideal bir seçimdir. Portatif lazere göre sabit yere konumladırılarak ve daha fazla kasa içerisine ekleyip tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan cihazımızdır. Daha çok otomasyon ve encoder entegre edilen sistemlerde müşterilerimizin tercih ettiği lazer markalama cihazlarındandır. 

Diğer ürünlerimiz

Fiber Lazer Markalama

Üstün kalitesi ile sektörde en çok kullanılan fiber lazer markalama ürünleri Afyon Lazer tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Fiber lazerler, yüksek hassasiyetle yüksek hızda temassız bir işlem ile kalıcı işaretler üretmenizi sağlar. Lazer markalama makinaları sarf malzemesi gerektirmez ve markalar bilgisayar sayesinde güzel tasarımlar üretebilir. Çelik, altın, gümüş, seramik, led, plastik, metal, slikon, kauçuk, ve benzeri çeşitli malzemeleri işaretlemek için kullanılır. Fiber lazer kazıma işlemi yüzeyseldir. Gravür lazer makinaları daha derin seviyelerde kazıma işlemi yapmaktadır.

Fiber lazer markalama sistemi sayesinde ürünlerin üzerine barkod, seri numarası, logo, vardiya numarası, tarih gibi bilgileri kodlayabileceğiniz yada markalama yapabileceğiniz bir cihazdır.

Otomotiv sanayisinde, Medikal Sanayisinde ve Yapı sektörlerinin vazgeçilmez ürünü olan Fiber Lazer Markalama cihazları işinizi ve ürün takibini kolaylaştırır.

Otomotiv sektöründe balata, piston ve piston kolu, hava filtresi, yakıt filtresi, rot başı, rot kolu, motor gömleği, motor bloğu, disk, jant, valf, kasnak, krank mili, eksantrik mili, kam mili, enjeksiyon pompası, enjektör, buji, yağ pompası, yakıt pompası, marş motoru, fren merkezi, amortisör, yay, dişli, lift, akü ve sayamadığımız çok daha fazla ürüne fiber lazer markalama cihazları ile markalama yaparak ürünlerinizi uzun yıllar takip edebilirsiniz.

  • 24 Ay Garanti
  • Ürünlerimizde Kurulum ve Detaylı Eğitim Ücretsiz
  • Uzaktan 7/24 Teknik Servis Hizmeti
  • 10 Yıl Yedek Parça Tedarik Garantisi
  • Garanti Uzatma Seçeneği
  • Tüm Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit Avantajı

Masalı Tip Fiber Lazer Markalama Makinesi fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldur hemen seni arayalım